|
Головна » 2018 » Січень » 27 » Засідання клубу за інтересами “Магія творчості”
15:11 Засідання клубу за інтересами “Магія творчості” |
26 січня в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулося перше засідання в цьому році клубу за інтересами «Магія творчості».
![](https://4.bp.blogspot.com/-egw2ujuT4XM/Wmx1XitBBHI/AAAAAAAABzI/3ty_k7PrL3s8zJvv0UrXEdxIXVk0gYFSQCLcBGAs/s1600/IMG_1888.JPG)
Цього разу майстрині знайомилися з японською технікою канзаші -виготовлення прикрас з атласних срічок.
![](https://3.bp.blogspot.com/-vuYg1VTDwZs/Wmx1R2bZiTI/AAAAAAAABy8/1c9kPgh-0qs5wwtthL6jT612PrCXQeGugCLcBGAs/s1600/c675e4b4d159588c5e53fc0a0ae858b3.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-HTs1cOdxqNs/Wmx1SCwae9I/AAAAAAAABzA/vISIgI6t5b8Hnjy1H2WwrDNutTiRMbf0wCLcBGAs/s1600/167e71cb5d503b26666787b8302620a9.jpg)
Історія канзаші йде корінням у 18 століття, коли в Японії стало модним прикрашати зачіски гребенями і великою кількістю шпильок. В цей час квіти зі стрічок канзаші стають незамінним аксесуаром в костюмі жінки, який був не просто витвором мистецтва, але і вказував на соціальний статус, сімейний стан і характер власниці.
Дуже часто вартість канзаші в рази перевищувала вартість кімоно. За кілька століть з’явилися різні види канзаші, але серед рукодільниць нашої країни популярний лише один – хана-канзаші (Hana kanzashi). Це прикраси, які зроблені у вигляді квітів.
Майстер-клас провела керівник клубу Світлана Рубан.
![](https://2.bp.blogspot.com/-XfHvzYGfFC0/Wmx1XhjJaZI/AAAAAAAABzM/izjcxSAw6RoPOJN3kL6kDraZoqGQB3sEwCLcBGAs/s1600/IMG_1889.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-kUbfpJDeRik/Wmx1X_ohQlI/AAAAAAAABzQ/jgA1LMkQuJYCCajIKAy_lcrNtW1IWkr6QCLcBGAs/s1600/IMG_1891.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-4lDZG-smN6M/Wmx1c4cSvJI/AAAAAAAABzY/SRcunu8UeOYkrF2Drj0QU-C0XntaToDlgCLcBGAs/s1600/IMG_1901.JPG)
![](https://2.bp.blogspot.com/-zBKsZbAky0o/Wmx1c-HunOI/AAAAAAAABzc/eNhMHeEkU0g_2wqR-a64T-WYisu1mooTQCLcBGAs/s1600/IMG_1906.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-sRJwelvEQls/Wmx1cy-oG8I/AAAAAAAABzU/xlXNPujnkfICAGDHT1JRTpnQgoA2YoVzQCLcBGAs/s1600/IMG_1908.JPG)
![](https://3.bp.blogspot.com/-Etv6kN8Z-wc/Wmx1lcyuoII/AAAAAAAABzk/-zMfTXRa6acy9De1yugP2sgAW-_smk-mQCLcBGAs/s1600/IMG_1924.JPG)
![](https://4.bp.blogspot.com/-JI1SqEjV-Q0/Wmx1pBDCDhI/AAAAAAAABzo/AwUolmJC3B00YfV2iQCjBtURwxYT8IzVACLcBGAs/s1600/IMG_1927.JPG)
Інна Кандала, методист ЦБС |
Переглядів: 508 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|