|
Головна » 2019 » Лютий » 25 » Засідання клубу за інтересами “Магія творчості”
11:16 Засідання клубу за інтересами “Магія творчості” |
22 лютого 2019 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулося засідання клубу за інтересами «Магія творчості». Майстрині займалися виготовленням квітів крокусів з паперу. Майстер-клас проводила Галина Карпенко, член клубу. Ще Галина Василівна представила свої роботи в техніці модульне орігамі.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/aad9b-img_5194.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/e6c11-img_5188.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/73b50-img_5202.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/ab759-img_5208.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/01f78-img_5210.jpg?w=600)
Учасниця клубу Ірина Вікторівна Чикалова показала усім присутнім, який гарний фартух вона пошила, а Тетяна Ігорівна Чайка продемонструвала ляльки виготовлені власноруч в техніці пап’є-маше.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/015fc-img_5187.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2019/02/abc14-img_5184.jpg?w=600)
Витвори майстринь не залишили байдужим жодного , адже вони вклали в них все своє уміння, здібності, фантазію, та свої приховані таланти.
Інна Кандала, методист ЦБС |
Переглядів: 460 |
Додав: Biblioteka
| Рейтинг: 5.0/1 |
|
|