5 грудня 2018 року в ЦМБ ім. М.Островського відбулося засідання міського літературного об’єднання «Віра», присвячене нашим шановним землякам. Цього року 2 грудня виповнилося би 80 років Вірі Павлівні Хвостик, 4 грудня 70 років Анатолію Олексійовичу Антоненку і 19 грудня 90 років Олексію Олександровичу Гаці.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/3750f-img_4560.jpg?w=600)
Кожен з них віддав своє серце Марганцю і мешканцям нашого міста, тому за свою щирість і відвертість мають заслужену повагу від марганчан. Невичерпна енергія наших земляків завжди притягувала і згуртовувала навкруг себе творчих людей нашого міста. Їхня принциповість, справедливість, доброзичливість, турботливість, допомагали всім, хто був поряд і зігрівали своїм серцем кожного.
Члени літературного об’єднання «Віра» пом’янули їхні світлі душі хвилиною мовчання.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/b0e71-img_4552.jpg?w=600)
Ведуча засідання бібліотекар читального залу В.В.Фіалковська розповіла про життєвий шлях кожного з них, а присутні зачитали вірші присвячені пам’яті поетів, згадали перше знайомство і їхню підтримку. Деякі вірші поетів були покладені на музику місцевими композиторами – М.Швидким, О.Морщавкою, Л.Лелюхом, Т.Бобровою. Музичні композиції пролунали у виконанні Ю.Дагаєва та Т.Рабійчук.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/75db3-img_4562.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/9b8ac-img_4564.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/e1721-img_4565.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/0cab9-img_4566.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/ff7e3-img_4567.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/ab654-img_4569.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/12/7b716-img_4572.jpg?w=600)
Для нас, марганчан, це величезна втрата і сердечна рана. Смерть неминуча, але вона не підвладна людській пам’яті. Пам’ять в наших серцях залишиться на завжди.
Лідія Мельникова, бібліотекар |