З 2015 року започаткована дружба марганецьких творчих людей із запорізькими. Ось і знову 21 жовтня 2017 року в затишному та теплому залі Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського вечір бардівської пісні «Талант – он и в столице, и в провинции – талант».
![](https://3.bp.blogspot.com/-mAIPnAGlFAM/We3iks-IryI/AAAAAAAABX8/NR2FaHbeY5QZ5AIYWbis66-Jk0V1kxw-wCLcBGAs/s1600/IMG_0908.JPG)
Це була зустріч старих та нових друзів, талановитих та творчих людей Марганця та Запоріжжя, поетів та музикантів. На захід завітало також чимало користувачів бібліотеки, прихильників цього нестаріючого жанру, в тому числі гості із міста Запоріжжя.
![](https://1.bp.blogspot.com/-kUtnrLicLB8/We2u6_ePClI/AAAAAAAABVg/zmFFpWPUKAMwf7sXT7y_6uGdu3_EU7R5wCLcBGAs/s1600/IMG_0896.JPG)
Ініціатором цієї теплої, душевної зустрічі став Юрій Дагаєв – викладач музичної школи, відомий місцевий поет, композитор та виконавець. Він привітав і гостей із Запоріжжя, і всіх інших гостей своїми власними піснями під гітару.
|
![](https://2.bp.blogspot.com/-lwryzv9VuxQ/We3s3bVmgWI/AAAAAAAABY4/Yr2hn1XEizQV67E7Wse-vnS3alre7nxjgCLcBGAs/s1600/IMG_0888%2B%25D0%259C%25D0%25B8%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25B0%2B%25D0%25A1%25D0%25BC%25D0%25B8%25D1%2580%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25B2%2B%25D0%25B3%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0%2B%25D0%259C%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25B3%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25B5%25D1%2586%25D1%258C%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25BE%2B%25D0%25BC%25D1%2596%25D1%2581%25D1%258C%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25B3%25D0%25BE%2B%25D0%25BB%25D1%2596%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25B1%2527%25D1%2594%25D0%25B4%25D0%25BD%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BD%25D1%258F%2B%25D0%2592%25D1%2596%25D1%2580%25D0%25B0.JPG)
Відкрив захід щирими і теплими словами привітання голова міського літературного об’єднання «Віра» Микола Смирнов.
|
Протягом усього вечора запорізькі митці дарували учасникам зустрічі, гарний настрій. В дружній атмосфері пролунали пісні й вірші обдарованих майстрів слова. Свій талант та творчість присутнім подарували: Віталій Крапивко, Андрій Маурін, Ігор Кай, Ольга Ліщук, Володимир Чайкін, Олександр Бобраков, Ніна Іоніна, Андрій Шмирін, Валентина Сидоренко, Тетяна Люта, Валерія Підопригори, Анна Кравчук, Володимир Козеровський.
![](https://1.bp.blogspot.com/-Hye6DoFNMkQ/We2yTVwFHfI/AAAAAAAABWY/OQ52Tpy31ZIwYxcrU3vTNhZcCj1fVTbWQCLcBGAs/s1600/IMG_0911.JPG)
Володимир Чайкін
|
![](https://2.bp.blogspot.com/-mO5korZwDaI/We2yboUmKSI/AAAAAAAABWc/HoUVZxJNKWAF4lCJR1g58NOtM4PR3w6pQCLcBGAs/s1600/IMG_0915.JPG)
Віталій Крапивко
|
![](https://4.bp.blogspot.com/-VsB1Is1Xp0w/We2ylmhNoXI/AAAAAAAABWg/DtWigtbPG7gyx8kx8Ehgq5T1Saw_4VRdwCLcBGAs/s1600/IMG_0921.JPG)
Анна Кравчук
|
![](https://2.bp.blogspot.com/-Llko4r9yrGM/We2ypOei2OI/AAAAAAAABWo/zg2guXEyvD8rBHBZKPERiQSOsNhur-wpQCLcBGAs/s1600/IMG_0923.JPG)
Ігор Кай та Андрій Маурін
|
![](https://2.bp.blogspot.com/-HkKQNQjlEvw/We3lb_8uhSI/AAAAAAAABYI/MUTzAz76jdIZc89b_hSDvdOxROGNzIH9wCLcBGAs/s1600/IMG_0927%2B%25D0%2592%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B5%25D0%25BD%25D1%2582%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B0%2B%25D0%25A1%25D0%25B8%25D0%25B4%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25BE.JPG)
Валентина Сидоренко
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-NHqSXj_gUwk/We2y0mA24KI/AAAAAAAABWw/Aj5McqXmnrULRUdJ9OlOZFH_JDb2C6aFACLcBGAs/s1600/IMG_0930.JPG)
Олександр Бобраков
|
![](https://3.bp.blogspot.com/-bg4bmm0p6N4/We2zRKAlbBI/AAAAAAAABXA/kSrHUlNNYhgiyXeti9TiJ6HtMrqjziGMwCLcBGAs/s1600/IMG_0933.JPG)
Ніна Іоніна
|
![](https://4.bp.blogspot.com/-8mL1fwyzy-A/We3mEEdSXXI/AAAAAAAABYQ/M-t_h3SfWw0qBZpp3a_bfPGrv9tcZDtewCLcBGAs/s1600/IMG_0939%2B%25D0%2592%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B8%25D1%2580%2B%25D0%259A%25D0%25BE%25D0%25B7%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2581%25D1%258C%25D0%25BA%25D0%25B8%25D0%25B9.JPG)
Володимир Козеровський
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-MVKfMnnarv0/We2zma2rrGI/AAAAAAAABXQ/v9hm8SfL_VYA84fuGr-jYWaTWcMA36xGACLcBGAs/s1600/IMG_0948.JPG)
Андрій Шмирін
|
![](https://3.bp.blogspot.com/-RGTQETXncOI/We2z0EIFSJI/AAAAAAAABXY/cSV6qU13fC8_JFPqqtVD-SaODSuzZ107ACLcBGAs/s1600/IMG_0951.JPG)
Тетяна Люта
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-1NujAWN6EW8/We2z9tvQ_dI/AAAAAAAABXo/Cy19BwcQqww79PSB47j4Uy2eATtWgxXTQCLcBGAs/s1600/IMG_0955.JPG)
Валерія Підопригора, ведуча творчої програми запорізьких талантів
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-FZVTQNpZitk/We3nO4m3MVI/AAAAAAAABYc/XLIgXCpOhOgPUcUpgYvflJoFmGFcNe7SwCLcBGAs/s1600/IMG_0962%2B%25D0%2586%25D0%25B3%25D0%25BE%25D1%2580%2B%25D0%259A%25D0%25B0%25D0%25B9%252C%2B%25D0%2590%25D0%25BD%25D0%25B4%25D1%2580%25D1%2596%25D0%25B9%2B%25D0%259C%25D0%25B0%25D1%2583%25D1%2580%25D1%2596%25D0%25BD%252C%2B%25D0%2592%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B5%25D1%2580%25D1%2596%25D1%258F%2B%25D0%259F%25D1%2596%25D0%25B4%25D0%25BE%25D0%25BF%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25B3%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B0.JPG)
Творчий тандем (зліва направо): Ігор Кай, Андрій Маурін, Валерія Підопригора
|
Марганчани також підготували для присутніх свої творчі виступи. Свої пісні подарували барди Сергій Дяченко, Вольдемар Леон.
![](https://4.bp.blogspot.com/-CnENPg3jVJs/We2vermnUqI/AAAAAAAABV8/adbt2mCxv6Q-pNyy3UERws5B8b2hs64iACLcBGAs/s1600/IMG_0891.JPG)
Сергій Дяченко
|
![](https://3.bp.blogspot.com/-a4_SuLHnDOE/We2xJCTnh0I/AAAAAAAABWM/FQkFY3Y5QiwyiYNfz3Yg1aRwkVZNSs8LwCLcBGAs/s1600/IMG_0892.JPG)
Вольдемар Леон
|
З поетичними та музичними творами виступили представники Марганецького міського літературного об'єднання "Віра": Микола Смирнов (голова літоб'єднання), Олег Жига, Ірина Штабенко.
![](https://3.bp.blogspot.com/-tiWHt2YMeUQ/We2vVN3849I/AAAAAAAABV4/4heVs5L7hJI0VvZK8-CtSS657Flit9gkQCLcBGAs/s1600/IMG_0897.JPG)
Олег Жига
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-_epxJA4iyRs/We3rG9m6MtI/AAAAAAAABYo/Ge_3DILPjqoGb6BNluVjpKP6H4y4he5ugCLcBGAs/s1600/IMG_0901%25D0%2586%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25BD%25D0%25B0%2B%25D0%25A8%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25B1%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25BE%2B%25D1%2582%25D0%25B0%2B%25D0%25AE%25D1%2580%25D1%2596%25D0%25B9%2B%25D0%2594%25D0%25B0%25D0%25B3%25D0%25B0%25D1%2594%25D0%25B2.JPG)
Ірина Штабенко співає разом з Юрієм Дагаєвим
|
Пролунали пісні на вірші Віри Хвостик ("Птах щастя"), Анатолія Антоненка ("Твої очі"), Алли Кислої ("Стежкою любові") та Миколи Смирнова ("Должник любви", "Шампанское во льду").
Всіх зачарував чудовий виступ у виконанні Тетяни Рабійчук та її мами Катерини Олександрівни Туриченко, які отримали шквал аплодисментів.
![](https://4.bp.blogspot.com/-AMIARUWwjbw/We2vN9gU5-I/AAAAAAAABV0/PH-bdYoIssMSl5slFRcDWfJdE-IWgAJeQCLcBGAs/s1600/IMG_0905.JPG)
Від такого незвичайного заходу, який пройшов у творчій теплій атмосфері всі присутні отримали велике задоволення.
Підготували публікацію:
Вікторія Фіалковська,
Інна Кандала,
Ольга Забенько |