2024, Субота, 27.07.2024, 04:29

Головна » 2014 » Листопад » 30 » Марганецький поет Анатолій Мельник
Марганецький поет Анатолій Мельник

30 листопада відзначає свій день народження відомий марганецький поет Анатолій Мельник. Ми щиро вітаємо поета зі святом! Бажаємо йому довгих років життя та плідної творчої діяльності, невичерпної енергії та натхнення, відваги та завзяття в усіх його справах!

Анатолій Анатолійович Мельник народився 30 листопада 1963 року в м.Марганці. Почав писати вірші, коли був на службі у Збройних Силах, у ракетних військах стратегічного призначення в Естонії. Так народилися реалістичні рядки поезії «У Естонії дивній».

5 років Анатолій Мельник навчався в Запорізькому машинобудівному інституті. І в навчанні йому теж допомагала жити і вчитися поезія. Це його віддушина, коли поет зустрічається зі своєю Музою .

З 1998 року його вірші з'являються на сторінках місцевих газет. Анатолій Анатолійович – дуже заклопотана людина, але завжди у нього є час для поезії, незважаючи на життєві проблеми і круговерті. Писати почав з 1983 року. Друкувався в періодиці Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Донецька. Тематика його поезії різна: громадянська, любовна, філософська лірика, переклади, сонети і жарти - примовки.

А ще в його душі - душа Природи. Наприклад, Анатолій Анатолійович вміє доглядати і вирощувати кактуси і отримувати від цього задоволення. Квіти теж допомагають поетові реалізувати свій творчий потенціал.

Поетичний стаж Анатолія Анатолійовича – більше тридцяти років. За цей час ми читали його вірші в марганецькій пресі, збірках місцевих поетів "Величальная Марганцу", "Город серебристых тополей", "Краю мій лелечий", у запорізькому Всеукраїнському літературно-художньому альманасі "Провинция", київських літературно-художніх випусках "Современного ренессанса", книзі-антології інтернет-поезії "На вістрі курсору".

За наполегливим проханням читачів і бібліотекарів центральної міської бібліотеки ім.М.Островського поет видав за допомогою комп'ютера три книги і подарувати бібліотеці: "Слова" (1999р.), "Поцелуев ремесло" (2009р.), "От сохи" (2010р.).
А ще вірші А. Мельника можна прочитати більше як на 50 сайтах в Інтернеті.
      30 листопада 2013 року поет Анатолій Мельник відзначив свій 50-річний ювілей та 30-річчя творчої діяльності (див. фото у фотоальбомі). З нагоди його 50-річчя вийшла збірка віршів із символічною назвою "Пятьдесят стихотворений".

Переглядів: 755 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »