18 вересня 2015 року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбулася презентація нової книги відомого марганецького письменника, краєзнавця, громадського діяча Анатолія Олексійовича Антоненка.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/oblozhka_antonenko_ridnemisto-kopija-2.jpg)
Книга «Рідне місто моє» містить віршовані та прозові твори, написані Анатолієм Олексійовичем в різні роки. Багато віршів, в цій книжці, присвячені марганчанам – близьким, знайомим та друзям автора видання. В оповіданнях А.Антоненко наводить цікаві факти про місто та його околиці, а також багато історичних даних. Ця книга є подарунком від Анатолія Олексійовича Антоненка Марганцю та всім марганчанам до свята Дня міста, яке в 2015 році відзначається 19 вересня.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7808.jpg)
На презентацію книги «Рідне місто моє» до читального залу ЦМБ ім. М. Островського зібралося чимало людей, адже Анатолій Олексійович – не просто талановитий письменник, а й надзвичайно шанована людина в місті. Тому багато вдячних шанувальників прийшло привітати автора в цей день.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7816.jpg)
А.Антоненко приймав привітання від представників місцевої влади: в.о. міського голови М.В.Лук’яненка, керуючої справами міськвиконкому О.М.Максименко, завідуючої дошкільним дитячим об’єднанням Є.І. Бородкіної.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7751.jpg)
На презентації виступили вчителі-філологи: почесний директор СШ №10 Т.І.Єгорова та вчитель НВК «ЗОШ-ліцей №10» Л.Я.Гудзенко.
Члени Марганецького міського літературного об’єднання «Віра» вітали свого голову, ким є Анатолій Антоненко, з такою важливою подією в житті кожного письменника, як вихід в світ нової книги. А саме виступали В.Х.Пугач, Т.О.Кошкіна, Ю.Ф.Дагаєв, І.О.Барнаш, О.Г.Жига, Л.В.Лопатюк.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7768.jpg)
Автора книги вітає Володимир Харлантйович Пугач, відомий марганецький поет, перекладач
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7797.jpg)
А.Антоненка вітає Любов Василівна Лопатюк, відома марганецька поетеса.
Бажаючих привітати автора було багато. Розділити таку щасливу мить прийшли колеги, друзі Анатолій Олексійовича: фотограф Г.Г.Архіпов, медсестра Наталя, художник М.І.Боровик, журналіст О.Д.Чекубаш.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7807.jpg)
Привітання від Геннадія Григоровича Архіпова, відомого марганецького фотографа
Вітали Анатолія Олексійовича молоді шанувальники його творчості – учні СШ №12 Іван та Олександра. Вони зачитали вірш «Рідне місто – зі святом!».
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7764.jpg)
Солістка вокального ансамблю «Мелодіка» Дар’я Харіна присвятила Анатолію Антоненко пісню «Україна-вишиванка».
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7821.jpg)
Сам автор Анатолій Антоненко розповів про задум цієї книжки, про процес її створення, про моменти, які надихали письменника на написання літературних творів. Він зачитав деякі вірші та оповідання для гостей в залі.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7786.jpg)
Поет Анатолій Антоненко приймає привітання від марганецької письменниці Тетяни Кошкіної та зачитує вірш, який їй присвятив
Наприкінці заходу ведуча Л.В.Пономарьова, директор Марганецької міської ЦБС, привітала поета з виходом книги «Рідне місто моє», а всіх марганчан – з Днем міста!
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7809.jpg)
Мультимедійне оформлення заходу підготувала О.В.Забенько, бібліограф Марганецької міської ЦБС. Бібліотечну виставку «Від серця поета – до рідного міста» оформили бібліотекарі читального залу ЦМБ ім. М. Островського В.В.Фіалковська та О.О.Середіна.
![](/2013Kn-dv-Ost/Antonenko/IMG_7832.jpg) |