18 січня 2018 року в читальному залі ЦМБ ім. М.Островського відбулося засідання міського літературного об’єднання «Віра». Зимовій порі року, була присвячена перша половина засідання.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/10371-img_1590.jpg?w=600)
Розпочав засідання голова літературного об’єднання «Віра» М. Смирнов, привітавши всіх присутніх із зимовими святами. Микола Сергійович ознайомив з ювілеями місцевих поетів 2018 року, а також про проведення днів вшанування пам’яті творчих людей нашого міста, які відійшли у вічність. Було обговорено ряд питань, які потрібно буде вирішити протягом місяця та кварталу.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/af0cd-img_1622.jpg?w=600)
Емоційно, душевно, з особливою теплотою і повагою підготувався кожен член літературного об’єднання «Віра» до привітання з Днем народження директора Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьової. Творчими, неординарними, талановитими людьми міста було висловлено багато найтепліших та найщиріших слів в адресу шановної Лідії Віталіївни.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/d0ce7-img_1651.jpg?w=600)
Гарний настрій подарував всім присутнім поет, композитор, виконавець Ю.Дагаєв, в його виконанні пролунали пісні «Старый дом», «В середине января». Музичну хвилю підхопив поет, композитор, виконавець Ю.Третяк і подарував всім яскравий, емоційний музичний номер.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/c746d-img_1678.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/6c32d-img_1673.jpg?w=600)
Продовжуючи тему зими поети: В.Обозюк, А.Мельник, Т.Кошкіна, В.Онуфрієнко, В.Сокур, М.Бондаренко та інші зачитали найкращі свої вірші.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/2107c-img_1669.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/004b1-img_1663.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/ef587-img_1683.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/38046-img_1687.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/bfff2-img_1697.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/7d1b4-img_1699.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/6887d-img_1703.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/e70ac-img_1707.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/90a2b-img_1715.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/ef311-img_1717.jpg?w=600)
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/94473-img_1720.jpg?w=600)
І на завершення засідання познайомилися з творчістю В.Сюріна (бардом Вольдемаром Леоном), в його виконанні пролунали пісні.
![](https://bibliotekaostrovsk.files.wordpress.com/2018/01/f0362-img_1725.jpg?w=600)
У всіх залишилось відчуття радості і впевненості, що 2018 рік принесе всім тільки позитивний настрій.
Вікторія Фіалковська,
бібліотекар ЦМБ ім. М.Островського |